Dejte kartám smysl!

Ujíždějí vaše děti na Pokémonech? Nebo dokonce už máte nakoupené karty Pokémonů? Vsadím se, že jste ani netušili, že se s těmito kartami hraje profesionální karetní hra.

Děti často mají kartičky, které maximálně sbírají nebo mění mezi sebou, a nevědí, jaké zázraky se s nimi dají dělat. Proto mám pro vás jako jediný v České republice online kurz zaměřený na výuku pravidel

Pokémon Trading Card Game!

Vyzkoušet zdarma

Poké kroužek - karty

V současné době FINALIZUJEME kompletní E-LEARNING!
4 moduly budou obsahovat dohromady 32 lekcí, 16 hodin videí, kvízy a bonusová videa.
To vše již v  říjnu 2020!
Poké kroužek - karty

Jan Solfronk

Ahoj,

jmenuju se Honza. Během studia na Karlově univerzitě jsem si několik let přivydělával jako lektor dětských kroužků. Asi před čtyřmi lety jsem si všimnul, že děti v družinách mají alba s Pokémon kartami a mění je mezi sebou. Jenže děti vůbec netušily, že se s nimi dá dělat mnohem víc! Takže jsem postupně začal dávat dohromady výukový koncept, který by děti jednak bavil a jednak by se na něm něco naučily, a tyto vědomosti mohly následně využívat i dál.

Tak vznikl Pokékroužek – zájmový kroužek pro děti základních škol, který právě nabízím na online platformě. Vy nyní máte jedinečnou možnost přihlásit své dítko do online kurzu, který přesně kopíruje mé výukové osnovy a postupně děti seznamuje s karetní hrou Pokémon.

Podívejte se zdarma na 1. výukové video

V čem se Vaše děti zlepší?

Matematika

Procvičování základních matematických operací

Angličtina

Angličtina zábavnou formou

Logika

Logické myšlení a samostatné rozhodování

Čtení

Trénink čtení

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat!

Kontaktovat (info@pokekrouzek.cz)

©2020 Poké kroužek | Všechna práva vyhrazena! | webdesign by maxbrod & code by Petr Bárta